ART / Lithographs / Litograph in colors 10638187
nr 1063 8187
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), PT, sheet: 50x57, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Ulf Gripenholm (f. 1943), PT, bladets mått: 50x57
Condition: oramad
600
SEK 500
Monday October 17 2016
at 18:57:35
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
- Thema-auction
Oct 17
Read more about Grafik
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm